דף הבית          
 
יום שישי 19/08/2022, 15:11   |   ברוך/ה הבא/ה  אורח/ת   |  התחברות   |   הצטרפות   |   שחזור סיסמא
 
דף הבית > מדריך אתרים > חיפוש במדריך האתרים > עסקים
 
עולם הכלבים של אורי בקמן
פנסיון, מחלקות לאילוף וחינוך גורים, מכירת גורים וחתולים, יבוא של ציוד אלקטרוני לאילוף כלבים. עוד באתר, מידע על המועדון הישראלי לכלבי משפחה, ומועדון החברים לאילוף והבנת הכלב.
 www.uribakeman.co.il מהארץ עברית מצאת טעות?
קצל'ה - בית גידול לפרסיים
שרית לינץ היא בעלת בית גידול לחתולים פרסיים, ובאתר זה היא מבטאת את אהבתה ליצורים הפרוותיים. באתר מידע על החתולים של בית הגידול ורשימת גורים זמינים.
 www.cats.co.il מהארץ אנגלית מצאת טעות?
ליטופים
חווה לגידול חיות מחמד, המאפשרת ללטף ולא רק להסתכל. בין החיות בחווה, הנמצאת במושב גאליה שליד יבנה, אפשר למצוא עופות, מכרסמים וזוחלים מסוגים שונים. החווה מתמחה בגידול ו"החתמה" של תוכים ובעלי חיים אקזוטיים, מפעילה כיתה ופעילות לילדים בעלי צרכים מיוחדים, וחנות למזון וציוד לבע"ח.
 www.litufim.com מהארץ עברית מצאת טעות?
שאלו את הוטרינרית !
יש לכם כלב, חתול, חיית מחמד אחרת? סתם מתעניינים בבעלי חיים? באתר זה ניתן לשאול שאלות בנושאים וטרינרים וגם כללית על בעלי חיים ואולי אפילו על לימודי וטרינריה, למי שמתעניין.
 www.veterinarit.co.il מהארץ עברית מצאת טעות?
חוות הכלבים בכפר הס
בחווה ניתן לרכוש גורי כלבים, לאלף כלבים, לשכן את הכלב בפנסיון ועוד. האתר מספק מידע על השירותים השונים של חוות הכלבים.
 www.dog-farm.co.il מהארץ עברית מצאת טעות?
המרכז הרפואי לחיות
מרכז רפואי לחיות הפועל במתכונת של בית חולים על מנת לספק את כל שרותי הרפואה במקום אחד ובזמן קצר 24 שעות ביממה. בית החולים מתמחה בחיות מחמד.
 www.animal-hospital.co.il מהארץ עברית מצאת טעות?
מ.ר.ל.מ - מרכז רפואי לחיות מחמד
המרכז מציג באתר את שרותיו לקהילת חיות הבית ובעליהן:
24 שעות ביממה, תוכלו לקבל שרותי מרפאה, חדרי ניתוח, טיפולים ובדיקות מכל הסוגים. ניתן לרכוש במקום מזון וביטוחים רפואיים לבעלי חיים.
 www.vetlavon.co.il מהארץ עברית מצאת טעות?
מחלת הכלבת בישראל
המכון הוטרינרי בבית דגן מגיש באתר מידע מקיף אודות מחלת הכלבת, מקורותיה וסימני הזיהוי שלה, לצד יעוץ ושיטות לעזרה ראשונה במקרי נשיכה ע"י בעל חיים נגוע, כללי התנהגות למניעת המחלה, אבחון, חיסונים, דרכי התקשרות לגורמים רלוונטיים ועוד.
 agri3.huji.ac.il/~yakobson/rabheb מהארץ עברית מצאת טעות?
קרינגמרק - אלסקן מלמוט
בית גידול ישראלי לכלבים מגזע אלסקן מלמוט. באתר מידע על הגזע והתהוותו, תמונות, ועדכונים על בית הגידול. לא כל המידע בעברית.
 www.geocities.com/kringmerk מהארץ עברית מצאת טעות?
רוני אילוף כלבים
אתרו של רוני, מאלף כלבים מקצועי הפועל באיזור ירושלים. באתר טיפים להתנהגות הכלב, פינת מסירה או מכירה ומידע על פנסיון לכלבים, לנוסעים לתקופות ממושכות.
 www.hotdog.co.il מהארץ עברית מצאת טעות?
החוג הישראלי לאילוף ואג'יליטי
החוג הישראלי לאילוף כלבים ואג`יליטי - ספורט המחקה את את ספורט מעבר המכשולים והמשוכות של הסוסים. באתר - מידע אודות אילוף כלבים וספורט האג`יליטי, מתקנים וגלריית תמונות.
 www.agility.co.il מהארץ עברית מצאת טעות?
גן - גורו
גן חיות ייחודי הממוקם בעמק בית שאן, ומכיל בעיקר חיות כיס, יונקים ובעלי כנף אוסטרליים. באתר מידע אודות הגן והחיות השוכנות בו.
 www.nirtours.co.il/ganguroo/ מהארץ עברית מצאת טעות?
זו חוויה zoo
פינת חי עשירה הנמצאת בקיבוץ החותרים, במסגרתה פועלת עמותת 'זו חוויה' המארגנת פעילויות חינוך ושיקום לאוכלוסיות נזקקות באמצעות בעלי חיים, וכן טיפול בחיות פגועות. במקום פינת ליטוף, האכלות, פינות שעשועים וחידונים, חוגים ואפשרות לארוח ארועים.
 www.hahotrim.com/zoo מהארץ עברית מצאת טעות?
בית חולים לחיות מחמד בשדמה
בשדמה (בין אשדוד, יבנה וגדרה) ממוקם בית החולים לחיות מחמד שמעניק טיפול רפואי לכלבים וחתולים ומחזיק ציוד מודרני לניתוחים. באתר דפי הדרכה לטיפול בחיות ומידע על השירותים הניתנים במקום.
 www.vet-hospital.co.il מהארץ עברית מצאת טעות?
היחידה המיוחדת לאילוף כלבים
היחידה עוסקת בהנחיית מאות אנשים בכל רחבי הארץ באילוף כלבים, על פי שיטה ייחודית הדוגלת בהומניות וסובלנות תוך הכרת והבנת ההתנהגות הטבעית של הכלבים ובעליהם. באתר מידע על מסלולי האילוף השונים, ומדור מבצעים למגזר הבטחוני והעסקי.
 www.mydog.co.il מהארץ עברית מצאת טעות?
| דף 8 | 7 | 6   

 ראשי 
מדריכי חיות
מאמרים מקצועיים
לוח פטקינג
קהילות
מדריך בעלי מקצוע
אקטואליה
מדריך אתרים
חיפוש במדריך האתרים
החנות

די-אימפקט :: בניית אתרים | די-אימפקט :: בניית אתרים